نوع محصول
محصولات ارسال فوری 47 محصول یافت شد
این محصولات در انبار موجود هستند و در سریع ترین زمان ارسال خواهند شد.
عنوان / سازنده
ویژگی‌ها
قیمت عملیات
عکس DG8881110Q5390 دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM
سازنده: Cisco
Interface Type سرعت انتقال داده رابط های اضافی
SFP , mini-GBIC
1 Gbps
1 x network, Ethernet 1000Base-SX, LC multi-mode x 2
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67G-1310NM-15KM دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67G-1310NM-15KM
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25G-1310NM-2KM دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25G-1310NM-2KM
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-10G-850NM-300m دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-10G-850NM-300m
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67G-CWDM-1591nm-40Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67G-CWDM-1591nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67G-CWDM-1551nm-40Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67G-CWDM-1551nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67G-CWDM-1571nm-40Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67G-CWDM-1571nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67G-CWDM-1611nm-40Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67G-CWDM-1611nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25G-CWDM-1491nm-40Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25G-CWDM-1491nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25G-CWDM-1511nm-40Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25G-CWDM-1511nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس 622M-1310NM-40KM-SM-ESFP دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری 622M-1310NM-40KM-SM-ESFP
سازنده: huawei
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25G-CWDM-1471nm-40Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25G-CWDM-1471nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25G-CWDM-1531nm-40Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25G-CWDM-1531nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25G-CWDM-1610nm-160Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25G-CWDM-1610nm-160Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25G-CWDM-1570nm-160Km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25G-CWDM-1570nm-160Km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-10G-LR دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری سیسکو 10 گیگ 1310 نانومتر SFP-10G-LR
سازنده: Cisco
طول موج سرعت انتقال داده نوع محصول Application
1310mm
10G
OEM
آپ لینک در سوئیچ های سیسکو
استعلام از انبار
عکس M-SFP-SX-LC دیجی قطعه
ماژول فرستنده گیرنده فیبر نوری M-SFP-SX/LC
سازنده: Hirschmann
پکیج نوع کانکتور(رابط) طول موج کاربردها نوع نصب
Box
LC
850nm
Ethernet
Pluggable, SFP
استعلام از انبار
عکس BIDI-SFP+-LR دیجی قطعه
ماژول فرستنده و گیرنده QSFPTEK (1270nm-TX / 1330nm-RX)
سازنده: Unknown
محصول تایپ طول موج نوع سیم / کابل نوع کانکتور(رابط) دما نرخ داده Reach Tx Power Rx Sens
BIDI-SFP+-LR
SFP+
1270/1330
SMF
LC
0c - +70c
10Gbps
10Km
-6.5 -- 0.5dBm
< -14dBm
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25GBPS-1371NM-40KM دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25GBPS-1371NM-40KM
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25Gbps-1410nm-40km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25Gbps-1410nm-40km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25Gbps-1511nm-40km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25Gbps-1511nm-40km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25Gbps-1531nm-40km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-1.25Gbps-1531nm-40km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67Gbps-1551nm-40km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67Gbps-1551nm-40km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67Gbps-1571nm-40km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67Gbps-1571nm-40km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67Gbps-1591nm-40km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67Gbps-1591nm-40km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-2.67Gbps-1611nm-40km دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67Gbps-1611nm-40km
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SU68AB-SFP-S.16.1-GREY-15KM-SU68AB دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SU68AB SFP S.16.1 GREY 15KM-SU68AB
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-20KM-1310NM دیجی قطعه
SFP-20KM-1310NM
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-10G-SR دیجی قطعه
ماژول 10G SFP 850nm 300M
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس FYSFC-5724-40BD دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP 2.67G 1571nm 40km LC DDM
سازنده: Unknown
استعلام از انبار

خرید تجهیزات فیبر نوری

در این بخش از فروشگاه اینترنتی دیجی قطعه انواع تجهیزات فیبر نوری با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی به فروش می رسند. از جمله تجهیزات فیبر نوری پرکاربرد در زمینه الکترونیک می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • ماژول گیرنده فیبر نوری
  • ماژول ترنسیور
  • ماژول فیبر نوری SFP (اس اف پی)

انواع ماژول SFP

ماژول اس اف پی، نوعی ماژول فیبر نوری است که ارتباط پرسرعت بین سوئیچ ها و اجزای شبکه مانند روترها و سایر دستگاه ها را تسهیل می کند. این ماژول عمدتا با کابل های مسی یا فیبر نوری استفاده می شود. انواع ماژول SFP عمدتا بر اساس قابلیت های سرعتشان طبقه بندی می شوند. برخی از انواع پرکاربرد این ماژول ها 100Base، 1000Base Gigabit و 10Gig (SFP+) هستند. برای اکثر ماژول های فیبر نوری SFP، سرعت انتقال 1 گیگابیت است، اما نسخه های جدیدتر مانند +SFP سرعت انتقال بالاتری از 10 تا 25 گیگابیت دارند. از نظر تجاری، اختصارات خاصی روی ماژول ها وجود دارد، مانند SX، LX، ZX، EX و غیره. SX طول موج کوتاه چند حالته 850 نانومتری را نشان می‌دهد، در حالی که بقیه طول موج‌های تک حالتی با ظرفیت‌های متفاوت را نشان می‌دهند.

انواع ماژول فیبر نوری سیسکو

از جمله برندهای محبوب فیبر نوری که مورد استفاده بسیاری از مهندسین الکترونیک و برق قرار می گیرد، ماژول فیبر نوری سیسکو (Cisco) است. این ماژول نوعی قطعه سخت افزاری بوده که برای اهداف مختلفی و در کاربردهای گوناگونی مورد استفاده افراد قرار می گیرد. به طور کلی این قطعه به سوئیچ های سیسکو وصل شده و باعث می شود تا پهنای باند انتقال شبکه دستگاه مدنظر شما ارتقا یابد. بنابراین اگر به دنبال ارتقا دستگاه خود هستید، خرید ماژول فیبر نوری سیسکو را به شما پیشنهاد می کنیم. از جمله ماژول های فیبر نوری سیسکو که در پروژه های مختلفی کاربردی هستند، می توان به ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-T، ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR، ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-ZX-SM و ... اشاره کرد. 

مشخصات ماژول های sfp

برخی از کلیدی ترین ویژگی ها و مشخصات ماژول های sfp در ادامه لیست شده است؛

  • سازگار با کابل فیبر نوری دوبلکس Multimode (چند حالته) یا Singlemode (تک حالته) و همچنین کابل های سیمپلکس.
  • پشتیبانی از طول موج تا 1310 نانومتر برای چند حالته و 1550 نانومتر برای تک حالته.
  • نسخه های جدیدتر SFP مانند +SFP توسعه یافته اند که سرعت بسیار بالایی تا 10 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهند.

قیمت ماژول sfp

عوامل مختلفی بر قیمت ماژول اس اف پی تاثیرگذارند؛ بنابراین هنگام خرید ماژول های sfp باید به این عوامل دقت کنید و ماژول فیبر نوری که با سایر تجهیزات و کابل فیبر نوری و پورت سوئیچ شما سازگاری دارد را خریداری کنید.

  • بررسی کنید که به ماژول های چند حالته نیاز دارید یا تک حالته.
  • اطمینان حاصل کنید که ماژول اس اف پی انتخابی شما مطابق با استانداردهای IEEE است.
  • مسافت یا منطقه ای که لازم است این ماژول پوشش دهد را تعیین کنید. بسته به این، شما می توانید انتقال داده از راه دور یا فاصله کوتاه را انتخاب کنید.
  • به غیر از محدوده دمای کاری، ویژگی هایی مانند حفاظت از تخلیه الکترواستاتیک را بررسی کنید.

تمامی موارد بالا به همراه سایر عواملی که نیازمند مطالعه دقیق دیتاشیت و مشخصات ماژول های sfp است، بر قیمت ماژول SFP تاثیرگذارند؛ قیمت ماژول sfp-10g-lr که نوعی ماژول ترنسیور است به همراه Sfp 10g sr مشخصات و همچنین قیمت سایر ماژول فیبر نوری sfp در این صفحه از فروشگاه اینترنتی دیجی قطعه تعیین می گردد. شما می توانید انواع ماژول اس اف پی و سایر تجهیزات فیبر نوری را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی از دیجی قطعه خریداری کنید؛ همچنین می توانید برای خرید تجهیزات فیبر نوری مورد نظرتان از کارشناسان مجرب ما در دیجی قطعه راهنمایی گرفته و بهترین خرید قطعات الکترونیکی خود را با ما تجربه کنید.

گوشی رو بردار!

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تلفن پشتیبانی: ۵۸۱۴۹۹۹۹ ۰۲۱

پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه