ثبت سفارش در سایت جدید دیجی قطعه به شرح زیر می‌باشد:

جهت ثبت سفارش، ارسال لیست و خرید اینترنتی بایستی در ابتدا کاربر مشخصات مورد نیاز در پروفایل خود را تکمیل و سپس اقدام به سفارش گذاری نماید. بعد از سفارش محصول، مراحل از طریق پیامک و ایمیل به کاربر اعلام خواهند گردید. در صورت نیاز به اصلاح و توضیحات اضافی کارشناسان شما از طریق موارد مذکور شما را در جریان روند کار قرار خواهند داد .
توجه داشته باشید که 300057003500 تنها شماره‌‌ ای است که دیجی قطعه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را به اطلاع کاربران می‌رساند .

در پلتفرم فروش آنلاین سایت دیجی قطعه دو راه برای ثبت سفارش و خرید پیش‌رو دارید، این موضوع به این دلیل می‌باشد که دو نوع محصول 1. عادی 2. ارسال فوری در سایت دیجی‌قطعه وجود دارد.

محصولات ارسال فوری: در این بخش تنها لازم است محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید تا وارد سبد خرید شما شود که بعد از پرداخت هزینه در مرحله ارسال قرار می‌گیرد و به دست شما می‌رسد.

محصولات عادی: در این بخش ابتدا لیست سفارشات شما به دست کارشناسان مربوطه می‌رسد، پس از تائید موجودی های انبار و قیمت از طریق پیامک وضعیت خرید شما اطلاع‌رسانی می‌شود، در صورت تائید شدن از سوی شما و پرداخت هزینه محصولات، خرید در مرحله ارسال قرار خواهد گرفت.

ارسال
نحوه ارسال محصولات درخواستی با‌توجه به آدرس و محل ارسال مرسوله طبق خواسته مشتری می باشد.
دیجی‌قطعه در تلاش است تا بهترین بسته بندی، ارسال و خدمات را با توجه به نوع محصول ارائه دهد.

گوشی رو بردار!

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تلفن پشتیبانی: ۵۸۱۴۹۹۹۹ ۰۲۱

پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه