نوع محصول
محصولات ارسال فوری 176 محصول یافت شد
این محصولات در انبار موجود هستند و در سریع ترین زمان ارسال خواهند شد.
عنوان / سازنده
ویژگی‌ها
قیمت عملیات
عکس SFP-2.67G-1310NM-15KM دیجی قطعه
SFP-2.67G-1310NM-15KM
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-1.25G-1310NM-2KM دیجی قطعه
SFP-1.25G-1310NM-2KM
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-10G-850NM-300m دیجی قطعه
SFP-10G-850NM-300m
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-2.67G-CWDM-1591nm-40Km دیجی قطعه
SFP-2.67G-CWDM-1591nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-2.67G-CWDM-1571nm-40Km دیجی قطعه
SFP-2.67G-CWDM-1571nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-2.67G-CWDM-1611nm-40Km دیجی قطعه
SFP-2.67G-CWDM-1611nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-1.25G-CWDM-1491nm-40Km دیجی قطعه
SFP-1.25G-CWDM-1491nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس DG14091110O2105 دیجی قطعه
ماژول ساعت DS1307
سازنده: Unknown
مدل ابعاد
DS1307
2.8X2.8 Cm
استعلام
عکس SFP-1.25G-CWDM-1511nm-40Km دیجی قطعه
SFP-1.25G-CWDM-1511nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس 622M-1310NM-40KM-SM-ESFP دیجی قطعه
ماژول 622M-1310NM-40KM-SM-ESFP
سازنده: huawei
استعلام
عکس SFP-1.25G-CWDM-1471nm-40Km دیجی قطعه
SFP-1.25G-CWDM-1471nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-1.25G-CWDM-1531nm-40Km دیجی قطعه
SFP-1.25G-CWDM-1531nm-40Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-1.25G-CWDM-1610nm-160Km دیجی قطعه
SFP-1.25G-CWDM-1610nm-160Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SFP-1.25G-CWDM-1570nm-160Km دیجی قطعه
SFP-1.25G-CWDM-1570nm-160Km
سازنده: Unknown
استعلام
عکس SRF05 دیجی قطعه
ماژول آلتراسونیک سنجش مسافت SRF05
سازنده: Unknown
ولتاژ عملیاتی مصرف فعلی دقت
5VDC
<2mA
2mm
استعلام
عکس TP4056 دیجی قطعه
ماژول شارژر TP4056
سازنده: Unknown
ابعاد امکانات Input Voltage
25*19*10 mm
Auto Protection feature Linear charge equipped with LED
4.5 to 5.5
استعلام
عکس BCM-7602-G01 دیجی قطعه
ماژول فرستنده و گیرنده بلوتوث هولتک BCM-7602-G01 - HOLTEK
سازنده: Holtek Semicon
ولتاژ عملیاتی جریان عملیاتی محدوده فرکانس Tx Power Rx Sens مدولاسیون رابط ابعاد Temperature Range
2.2V~3.6V
- Power down mode: 500nA - Sleep mode: 20μA - Broadcast mode: 180μA @ 250ms - Transparent transmission: 1.1mA @ 20 bytes, 5 times/sec.
2402MHz~2480MHz
+3dBm @ Max. power setting
-90dBm (Typ.) @ 1M BPS
GFSK
8 pins × 2 – pitch = 1.27mm stamp hole
16mm(L) × 16mm(W)
-20°C ~ +85°C
استعلام
عکس BM2302-33-1 دیجی قطعه
ماژول رسیور (گیرنده) 1 گیگاهرتز BM2302-33-1
سازنده: Holtek Semicon
ولتاژ عملیاتی جریان عملیاتی Rx Sens مدولاسیون رابط ابعاد دمای کارکرد
3.0V~5.5V
- 0.5μA (Typ.) @5V, Deep Sleep Mode - 3.2mA(Typ.) @5V, RX Mode, 433.92MHz
@5V, 25°C (433.92MHz) - 10Ksps: -112dBm (Typ.)
OOK
8-pin, Span=2.54mm straight hole
43.0mm (L)×10.5mm(W)×5.2mm(H)
-40℃~85℃
استعلام
عکس BM3601-08-1 دیجی قطعه
ماژول ترنسیور 1گیگاهرتز BM3601-08-1
سازنده: Holtek Semicon
ولتاژ عملیاتی مدولاسیون رابط ابعاد دمای کارکرد
2.0V~3.6V
FSK
12- pin stamp hole
15.0mm(L)×18.5mm(W)×2.5mm(H)
-40℃~85℃
استعلام
عکس BM5602-60-1 دیجی قطعه
ماژول ترنسیور ( فرستنده - گیرنده ) 2.4 گیگاهرتز BM5602-60-1
سازنده: Holtek Semicon
ولتاژ عملیاتی فرکانس Rx Sens رابط ابعاد دمای کارکرد نوع آنتن پروتکل ارتباطی ویژگی های کنترل
1.9V~3.6V
2402MHz~2480MHz
-98dBm (Typ.) @ 125Kbps
11- pin header and stamp hole
17mm(L)×16mm(W)×2mm(H)
-40℃~85℃
integrated trace antenna
3-wire or 4-wire bidirectional SPI interface
provides external PA or LNA control port
استعلام
عکس TP-4056 دیجی قطعه
ماژول شارژر باتری TP-4056
سازنده: Unknown
ابعاد امکانات چیپ
10*19*25 mm
Micro USB charger for lithium batteries
TP4056 or TC4056
استعلام
عکس T6845 دیجی قطعه
ماژول پاوربانک T6845
سازنده: Unknown
ابعاد چیپ
22*16*10 mm
ht4928
استعلام
عکس PAM8403 دیجی قطعه
ماژول آمپلی فایر استربو 3 وات PAM8403
سازنده: Unknown
توان خروجی ولتاژ کاری چیپ
3W
3.6 volts to 5.5
PAM8403
استعلام
عکس TP-4056TYPEC دیجی قطعه
ماژول شارژ باتری لیتیومی TP-4056TYPEC
سازنده: Unknown
ابعاد چیپ Input Voltage
28x17x5 mm
TC4056 or TP4056
5V
استعلام
عکس AN-V100 دیجی قطعه
ماژول ولت متر AN-V100 - DC
سازنده: Unknown
ابعاد حداکثر ولتاژ ورودی حداقل ولتاژ ورودی Operating Temperature
30x11.7x9.2 mm
100V
0V
-10 to +65 degrees
استعلام
عکس SCR 2000W دیجی قطعه
ماژول دیمر SCR 2000W
سازنده: Unknown
ابعاد Input Voltage
30x20x10 mm
110 to 220 volts AC
استعلام
عکس XY-BT دیجی قطعه
ماژول گیرنده بلوتوث XY-BT
سازنده: Unknown
ابعاد ولتاژ عملیاتی
30x30x10 mm
3.7 to 5 v
استعلام
عکس DG14151110T4188 دیجی قطعه
ماژول وای فای ESP8266 ESP-01S
سازنده: Unknown
استعلام
عکس TDA2030A دیجی قطعه
ماژول آمپلی فایر TDA2030A
سازنده: Unknown
ابعاد توان خروجی ابعاد وزن
32x24x23 mm
18w
20x24x32 Mm
10g
استعلام
عکس DG14091110I4189 دیجی قطعه
ماژول لودسل 24 بیت HX711 LOAD CELL
سازنده: Unknown
ولتاژ عملیاتی Sampling Rate (Per Second)
2.6 to 5.5 volts
10 or 80 samples per second
استعلام

خرید ماژول های الکترونیکی و انواع آن

ماژول های الکترونیکی مجموعه‌ای هستند که شامل چندین مؤلفه قدرت، عمدتاً دستگاه های نیمه رسانای قدرت است، که به طور مناسب از داخل به هم متصل شده‌اند تا عملکرد تبدیل توان را انجام دهند. این ماژول ها نیاز اساسی هر کاربری است که قصد ساخت پروژه های خود را دارد.

استفاده از ماژول ها هم از نظر اقتصادی به صرفه تر است و هم قابلیت اطمینان بالایی دارد. ماژول ها انواع و کاربردهای بسیار زیادی دارند؛ چند نمونه از ماژول های پر کاربرد عبارت‌اند از ماژول گاز، ماژول صوتی، ماژول USB، ماژول بلوتوث، ماژول سنسور دما و رطوبت، ماژول امبدد و ... .

قیمت ماژول ها در دیجی قطعه چقدر است؟

قیمت ماژول ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر اساس نیاز پروژه مشخص می شود. جهت گرفتن راهنمایی های لازم جهت انتخاب محصول مورد نظر خود و اطلاع یافتن از قیمت ماژول ها می توانید با کارشناسان ما در دیجی قطعه تماس بگیرید. 

گوشی رو بردار!

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تلفن پشتیبانی: ۵۸۱۴۹۹۹۹ ۰۲۱

پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه