محصولات برند: آردوینو
40 محصول یافت شد
عنوان / سازنده
ویژگی‌ها
قیمت عملیات
برد آردوینو UNO WIFI با پردازنده ATmega328P - ESP8266
سازنده: Arduino
ولتاژ کاری سبک پورت سبک پورت WIFI نوع هسته
USB connector and 7-16V adapter jack
دارای پورت micro USB
دارای جک آداپتور
دارای WIFI داخلی
ESP8266
499,000 تومان
قیمت آردوینو دیپ Uno R3 dip
سازنده: Arduino
میکروکنترلر ولتاژ عملیاتی ولتاژ ورودی تعداد ورودی خروجی های دیجیتال Number of PWM Channels تعداد ورودی های آنالوگ اندازه حافظه فلش ظرفیت حافظه SRAM EEPROM Size نرخ ساعت
ATmega328P
5V
5-9V
14 (of which 6 provide PWM output)
6
6
32 KB (ATmega328P)
2 KB (ATmega328P)
1 KB (ATmega328P)
16 MHz
357,000 تومان
برد آردوینو ARDUINO UNO
سازنده: Arduino
سری ها پکیج تایپ فرکانس For Use With/Related Products مطالب ارائه شده
AVR® ATmega
Box
Transceiver; 802.11 b/g/n (Wi-Fi, WiFi, WLAN)
2.4GHz
ATmega328P, ESP8266
Board(s)
269,000 تومان
ماژول سنسور سطوح فلزی KY-036
سازنده: Arduino
ولتاژ کاری اندازه / ابعاد وزن رنگ جنس
DC 5V
43 x 16 x 15 mm / 1.69 x 0.63 x 0.59 inch
3 g / 0.11 oz
Red + Blue
PCB + Brass
25,500 تومان
ماژول رله ۵ ولت KY-019
سازنده: Arduino
سیگنال کنترل TTL حداکثر AC حداکثر dc نوع اتصال اندازه / ابعاد
5VDC to 12VDC (some boards may work with 3.3)
10A 250VAC
10A 30VDC
NC and NO
27mm x 34mm [1.063in x 1.338in]
25,000 تومان
ماژول ال ای دی RGB تمام رنگ (dip) KY-016
سازنده: Arduino
ولتاژ عملیاتی ابعاد برد
5V
15mm x 19mm [0.59in x 0.75in]
23,000 تومان
ماژول جوی استیک دو محوره (x-y) KY-023
سازنده: Arduino
ولتاژ عملیاتی ابعاد برد
3.3V to 5V
2.6cm x 3.4cm [1.02in x 1.22in]
15,000 تومان
ماژول سنسور دما و رطوبت KY-015
سازنده: Arduino
ولتاژ عملیاتی محدوده رطوبت دقت اندازه گیری رطوبت وضوح اندازه گیری رطوبت دمای کارکرد دقت اندازه گیری رطوبت وضوح اندازه گیری دما محدوده انتقال سیگنال
3.3V to 5.5V
20% to 90% RH
±5% RH
1% RH
0ºC to 50ºC [32ºF to 122ºF]
±2ºC
1ºC
20m
15,000 تومان
ماژول فرستنده و گیرنده مادون قرمز KY-005
سازنده: Arduino
دمای کارکرد جریان مستقیم مصرف برق دمای کارکرد اندازه / ابعاد
5V
30 ~ 60 mA
90mW
-25°C to 80°C [-13°F to 176°F]
18.5mm x 15mm [0.728in x 0.591in]
13,500 تومان
ماژول فرستنده لیزر KY-008
سازنده: Arduino
دمای کارکرد توان خروجی طول موج جریان دمای کارکرد اندازه / ابعاد
5V
5mW
650nm
less than 40mA
-10°C ~ 40°C [14°F to 104°F]
18.5mm x 15mm [0.728in x 0.591in]
11,000 تومان

آردوینو یک پلتفرم یا بستر سخت افزاری و نرم افزاری الکترونیکی منبع باز می باشد. بردهای آردوینو می توانند ورودی هایی مانند نور روی سنسور، انگشت روی یک کلید یا پیام ایمیل یا توییتر را بخوانند و آنها را به خروجی تبدیل کنند که منجر به فعال شدن موتور، روشن شدن LED و یا منتشر شدن چیزی به صورت آنلاین می شود. شما می توانید با ارسال مجموعه ای از دستورالعمل ها به میکروکنترلر روی برد، به برد خود بگویید که چه کاری را انجام بدهد. برای انجام این کار می توانید از زبان برنامه نویسی(بر اساس سیم کشی) و نرم افزار (IDE) بر اساس پردازش استفاده کنید .

در طول این سالها انواع مختلف این برد، مغز هزاران پروژه بوده است؛ از اشیاء روزمره گرفته تا ابزارهای پیچیده علمی. جامعه جهانی سازندگان از جمله دانش آموزان، علاقه مندان، هنرمندان، برنامه نویسان، متخصصان و غیره در اطراف این بستر منبع باز گرد هم آمده اند؛ مشارکت آنها حجم باورنکردنی به دانش قابل دسترسی افزوده است که می تواند برای مبتدیان و متخصصان کمک بزرگی باشد.

برد آردوینو

به لطف تجربه کاربری ساده و در دسترس این برد، در هزاران پروژه و برنامه های مختلف از آن استفاده شده است. این نرم افزار برای استفاده مبتدیان آسان است و در عین حال برای کاربران پیشرفته به اندازه کافی انعطاف پذیر است. بر روی سیستم عامل های مک، ویندوز و لینوکس اجرا می شود. معلمان و دانش آموزان از آن برای ساخت ابزارهای علمی کم هزینه، برای اثبات اصول شیمی و فیزیک یا برای شروع برنامه نویسی و رباتیک استفاده می کنند. طراحان و معماران نمونه های اولیه تعاملی می سازند؛ نوازندگان و هنرمندان از آن برای نصب و آزمایش ابزارهای جدید موسیقی استفاده می کنند؛ به طور خلاصه شما می توانید در زمینه های مختلف از این برد استفاده کنید چراکه این برد یک ابزار کلیدی برای یادگیری چیزهای جدید است. هر کسی - کودکان، علاقه مندان، هنرمندان، برنامه نویسان - می تواند دستورالعمل های گام به گام این نرم افزار را دنبال کند.

امروزه میکروکنترلرها و سیستم عامل های میکروکنترلر زیادی برای محاسبات فیزیکی در دسترس هستند از جمله: Parallex Basic Stamp، Netmedia's BX-24، Phidgets و MIT's Handyboard.

همه این ابزارها جزئیات آشفته برنامه نویسی میکروکنترلر را در نظر گرفته و در یک بسته آسان برای استفاده قرار می دهند. برد های آردوینو همچنین روند کار با میکروکنترلرها را ساده می کنند، اما مزایایی را نسبت به سیستم های دیگر برای معلمان، دانش آموزان و آماتورهای علاقه مند ارائه می دهند:

ارزان

انواع مختلف این بردها در مقایسه با سایر سیستم عامل های میکروکنترلر نسبتاً ارزان هستند. کم هزینه ترین نسخه ماژول آن را می توان با دست مونتاژ کرد و حتی ماژول های از پیش مونتاژ شده آن نیز قیمت مناسبی دارند.

بستر چندگانه

نرم افزار (IDE) Arduino  بر روی سیستم عامل های Windows ،Macintosh OSX و Linux  اجرا می شود. در حالی که اکثر سیستم های میکروکنترلر تنها محدود به ویندوز هستند.

محیط برنامه نویسی ساده و روشن

نرم افزار (IDE) Arduino برای مبتدیان آسان است، اما برای کاربران پیشرفته نیز به اندازه کافی انعطاف پذیر است. برای معلمان، بر اساس محیط برنامه نویسی پردازشی است، بنابراین دانش آموزانی که برنامه نویسی در آن محیط را یاد می گیرند، با نحوه کارکرد Arduino IDE آشنا می شوند.

نرم افزار منبع باز و قابل توسعه

این نرم افزار به عنوان ابزارهای منبع باز منتشر می شود که توسط برنامه نویسان مجرب قابل توسعه است. زبان آن را می توان از طریق کتابخانه های C ++ گسترش داد و افرادی که مایل به درک جزئیات فنی هستند می توانند از Arduino به زبان برنامه نویسی AVR C که بر همان اساس است، جهش کنند. به طور مشابه، در صورت تمایل می توانید کد AVR-C را مستقیماً به برنامه های Arduino خود اضافه کنید.

سخت افزار منبع باز و قابل توسعه

 برنامه های این بردها تحت مجوز Creative Commons منتشر می شوند، بنابراین طراحان مجرب می توانند نسخه خود را از ماژول بسازند، آن را گسترش داده و بهبود بخشند. 

قسمت‌ های مختلف برد آردوینو

برد آردوینو از بخش‌ های مختلفی تشکیل شده که هر کدام از این قسمت‌ ها عملکرد خاصی دارد. در ادامه این موارد را خدمت شما معرفی می‌ کنیم.

● میکروکنترلر یا برد اصلی

میکروکنترلر را می‌ توان هسته اصلی برد آردوینو در نظر گرفت که ماژول آردوینو مانند بازو‌های متصل به آن عمل کرده و وظیفه فرستادن نتایج را بر عهده دارند. نوع میکروکنترلر یا هسته مرکزی برد آردوینو بسته به کاربرد شما می‌ تواند متفاوت باشد و انواع مختلفی از آن در بازار موجود است.

● جامپر وایر

برای متصل کردن قطعات مختلف در نبرد آردوینو به یکدیگر از سیم های اتصال مخصوصی به نام جامپر وایر استفاده می شود. استفاده از آمپلی فایر اجازه می‌ دهد تا ساختار بردارد و منظم تر و طراحی آن قابل فهم باشد. 
● ماژول آردوینو

ماژول آردوینو در اصل به بردهای کمکی گفته می‌ شود که ابزارهای اضافه و بخش هایی مانند سنسورها را در اختیار استفاده کنندگان قرار می‌ دهد. ماژول آردوینو معمولا ابعاد کوچکی دارد که نهایتا به اندازه کف دست انسان خواهد بود. البته نمونه‌ های کوچکتری از آنها نیز وجود دارند. استفاده از ماژول آردوینو نیز باعث می‌ شود برد منظم به نظر برسد و شلوغ و آشفتگی ظاری آن از بین برود.

● نرم افزار

نرم افزار وظیفه دارد برنامه‌های مورد نیاز ما را به میکروکنترلر و ماژول آردوینو برساند. نرم افزار لازم برای این کار به صورت رایگان و متن باز موجود است.

● منبع تغذیه

برد آردوینو معمولا با برق 6 ولت جریان مستقیم کار می‌ کنند، اما در مواردی ممکن است برای وارد کردن برق بیشتر به مدار از باتری استفاده کنند. استفاده از باتری‌ های معمولی 1.5 ولت به صورت سری یا باتری‌ های کتابی می‌ تواند در این زمینه شما را کمک کند.

موارد کاربرد برد اردوینو


این روزهای برد آردوینو کاربرد گسترده ای دارد که شناخت آنها برای شما قطعا می‌ تواند مفید باشد. انعطاف‌ پذیری بالای این قطعات باعث شده تا کاربرد های گوناگونی داشته باشند و در شرایط مختلف بتواند از ویژگی‌ های مثبت‌ آنها کمک گرفت. در ادامه کاربردهای برد آردوینو را بررسی خواهیم کرد.


● سیستم‌ های امنیتی (به خصوص در شرایطی که نیاز به حسگرهای گوناگون داشته باشیم)
● تایمرهای مورد استفاده در چراغ‌ های راهنمایی و رانندگی
● سیستم‌ های شمارنده که در پارکینگ‌ های بزرگ یا در پیشخوان‌ های بانک کاربرد دارند.
● تجهیزات پزشکی (خصوص در رشته مهندسی پزشکی انواع ماژول آردوینو کاربرد زیادی دارد و امکانات زیادی را در اختیار آنها قرار می‌دهد.)
● دنیای رباتیک (استفاده از انواع ماژول آردوینو و برد‌های مربوط به آن در دنیای رباتیک بسیار مرسوم است.)
● بررسی و مانیتورینگ در صنایع مختلف از راه دور (که در این شرایط باید از وب سرور‌ها نیز استفاده نمایید.)
● قابل استفاده برای بردهایی که برای کنترل کوادکوپترها کاربرد دارند.
● قابل استفاده در انواع پرینتر سه بعدی
● اینترنت اشیاء
● گوشی‌ ها و ساعت‌ های هوشمند موجود در بازار 
● کشاورزی و بیوتکنولوژی (به خصوص در شرایط خاص مانند گلخانه‌ ها که نیاز به تعدیل و کنترل دما، رطوبت، نور و…  دارند برد و ماژول آردوینو کاربرد بالایی دارند.)
● دستگاه‌ های تهویه مطبوع (استفاده از ماژول آردوینو خاص برای کنترل دما و میزان رطوبت در این محصولات باعث شده تا بتوان وضعیت دما و رطوبت فضای مورد نظر را با دقت بالا کنترل کرد و تنظیمات مختلف را برای آن اعمال نمود.)
 

خرید آردوینو

با استفاده از این بردها و به کمک ماژول ها و شیلدهای متنوعی که برای آنها ساخته شده است، می توان پروژه های مختلفی مانند اینترنت اشیا، خانه های هوشمند و محصولات تعاملی را پیاده سازی کرد. این گونه از ماژول ها و شیلدها را بدون نیاز به پروگرومر و یا برنامه نویس می توان از طریق کابل USB و محیط یکپارچه توسعه نرم افزار منبع باز این برد، پروگرم و برنامه نویسی کرد.

شما می توانید انواع مختلف شیلدها و بردهای اردوینو را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سایت ما پیدا کرده و خریداری کنید.

قیمت آردوینو

شرکت دیجی قطعه انواع بردهای مربوط به پروژه های آردوینو را تأمین کرده و جهت خریداری مشتریان عزیز آماده می باشد؛ با توجه به نوسانات قیمت دلار، امکان اعلام قیمت دقیق محصولات وجود ندارد. لذا جهت خرید برد آردوینو با ثبت سفارش در سایت ما می توانید قیمت آن را استعلام نمائید. در صورتی که محصول مورد نظر خود در سایت دیجی قطعه موجود نبود، می توانید به بخش سفارش BOM مراجعه کرده و قطعه مورد نظرتان را وارد کرده و اطمینان حاصل کنید که سفارش شما پیگیری خواهد شد.

ما در دیجی قطعه به شما کمک خواهیم کرد تا در کمترین زمان ممکنه قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، خریداری کرده و بهترین تجربه خرید خود را با ما داشته باشید.
 

 

گوشی رو بردار!

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تلفن پشتیبانی: ۵۸۱۴۹۹۹۹ ۰۲۱

پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه