سفارش طراحی و ساخت برد الکترونیکی

درخواست ساخت برد الکترونیکی

یک برد الکترونیکی را می‌توان مجموعه‌ای از اجزای الکترونیکی مانند مقاومت، ترانزیستور، خازن، سلف، دیود و غیره که توسط سیم‌های رسانا به هم متصل می‌شوند، تعریف کرد. در یک برد الکترونیکی، باید حداقل یک مؤلفه فعال (مثلا ترانزیستور یک عنصر فعال است) حضور داشته باشد. طراحی و ساخت برد الکترونیکی بر پایه نحوه‌ی چیدمان این قطعات در کنار هم و با هدف انجام عملیاتی ساده یا پیچیده انجام می‌شود.

ساخت برد الکترونیک

مجموعه دیجی قطعه با توجه به نیاز بازار در زمینه طراحی و ساخت برد الکترونیکی، طراحی مدار الکترونیکی و الکتریکی، اقدام به راه اندازی دپارتمان طراحی و تولید کرده است. در همین راستا این مجموعه با به کارگیری متخصصان مجرب در حوزه الکترونیک و کامپیوتر سعی در پوشش نیازهای صنعت و دانشگاه دارد.
تمامی پروژه‌های الکترونیک شامل موارد زیر می شوند:

مدارات آنالوگ

مدارات دیجیتال

ساختمان هوشمند

راه اندازی ماژول

اینترنت اشیا (IOT)

مدارات چاپی

راه اندازی ماژول

اینترنت اشیا (IOT)

مدارات چاپی

راه اندازی ماژول

اینترنت اشیا (IOT)

مدارات چاپی

مراحل طراحی و ساخت برد الکترونیک

طراحی شماتیک مدار
طراحی برد
تولید برد مدار چاپی
خرید قطعات
مونتاژ قطعات

سفارش طراحی pcb

یک برد مدار چاپی، قطعات الکترونیکی را با استفاده از مسیر های رسانا، پدها و سایر ویژگیهای حک شده از ورقه های مس روی یک لایه غیر رسانا به طور مکانیکی و الکترونیکی پشتیبانی کرده و آنها را به هم متصل می کند. یک برد مدار چاپی دارای قطعات مسی از پیش طراحی شده روی یک ورق رسانا است که این قطعات از پیش تعیین شده سیم کشی را کاهش می دهد؛ در نتیجه خطاهای ناشی از شل شدن اتصالات را کاهش می یابد. کافی است قطعات را روی برد مدار چاپی قرار داده و آنها را لحیم کنید.

  • مراحل طراحی برد مدار چاپی
  • طراحی شماتیک مدار
  • طراحی فایل PCB
  • تست و عیب یابی

قیمت طراحی برد الکترونیکی

اهمیت این خدمات به این گونه است که تولیدکنندگان در ساخت یک محصول الکترونیکی به‌ شدت به برد مدار چاپی نیازمند هستند.
این روند با طراحی شماتیک مدار آغاز شده و پس از تکمیل نقشه‌ی کلی مدار و پیاده سازی در نرم‌افزار نوبت به طراحی برد و تِـرک‌کشی می‌رسد.
خدمات طراحی کاری تخصصی است و نیاز به تخصص و مهارت زیادی در این کار دارد. طراحان حرفه‌ای ما در دیجی قطعه از تمام استانداردها و تکنیک‌های تولید یک محصول الکترونیکی آگاهی دارند و تمام تلاش خود را جهت ارائه بهترین محصولات برای شما می کنند.

طراحی مدار الکترونیکی

طراحی مدار الکترونیکی شامل تجزیه و تحلیل و ترکیب مدارهای الکترونیکی است؛ دلایل زیادی وجود دارد که ما باید مدار را طراحی کرده و آن را بسازیم. گاهی اوقات ممکن است نیاز به روشن کردن لامپ، روشن کردن موتور و غیره داشته باشیم. همه این وسایل-لامپ ها، موتورها و LED ها چیزی هستند که ما آنها را بار می نامیم. هر بار برای شروع کار به جریان یا ولتاژ خاصی نیاز دارد. این ولتاژ ممکن است یک ولتاژ DC ثابت یا یک ولتاژ AC باشد. با این حال، ساخت مدار فقط با منبع و بار امکان پذیر نیست. ما به چند جزء دیگر نیاز داریم که در جریان مناسب شارژ کمک کرده و بار تأمین شده توسط منبع را پردازش کنند تا
مقدار مناسب شارژ به بار منتقل شود.

مراحل طراحی مدار الکترونیکی

مهندسان برای طراحی هر نوع مدار الکتریکی، آنالوگ یا دیجیتال، باید بتوانند ولتاژها و جریان ها را در تمام نقاط داخل مدار پیش بینی کنند. مدارهای خطی، یعنی مدارهایی که در آنها خروجی ها بطور خطی وابسته به ورودی ها هستند، می توانند با استفاده از تجزیه و تحلیل پیچیده با دست تجزیه و تحلیل شوند. مدارهای غیر خطی ساده را نیز می توان از این طریق تجزیه و تحلیل کرد. نرم افزار های تخصصی برای تجزیه و تحلیل مدارهایی ایجاد شده است که برای تجزیه و تحلیل دستی، بسیار پیچیده یا غیر خطی هستند.
نرم افزار شبیه سازی مدار به مهندسان این امکان را می دهد تا مدارها را به طور موثرتری طراحی کرده و هزینه زمان و خطای مربوط به ساخت نمونه های اولیه مدار را کاهش دهند.

1.
یادداشت نمودن خصوصیات و مشخصات مورد نیاز مدار بعد از نشست با سفارش دهنده
2.
ارائه طرح پیشنهادی تخصصی با توجه به درخواست‌های مشتری
3.
ارائه طرح پیشنهادی تخصصی با توجه به درخواست‌های مشتری
4.
️محاسبه دقیق مقادیر قطعات با توجه به مشخصات عملیاتی و شرایط حاکم بر مدار
5.
️اجرا کردن شبیه‌سازی به جهت تأیید درستی طراحی
6.
️آماده کردن و ساخت مدار با استفاده از روش‌های تهیه نمونه‌های آزمایشی برای تست کردن مدار در شرایط
مشخص شده
7.
️اجرای هر گونه اصلاحات در طراحی برای بهبود طراحی
8.
انتخاب روش ساخت مناسب، قطعات و مواد مورد نیاز صحیح
9.
️طراحی و آماده‌سازی نقشه مدار چاپی با در نظر گرفتن تمامی موارد مکانیکی باتوجه به نیاز سفارش دهنده
10.
️تست نمونه‌های نهایی مدار طراحی شده برای اطمینان از کارکرد صحیح مدار
11.
ساخت نمونه نهایی

شرکت دیجی قطعه با تیم مهندسی مجرب،‌ قادر به ارائه خدمات مربوط به ساخت برد الکترونیک به سفارش مشتری است. در این شرکت تمام نکات بهینه سازی جهت کاهش هزینه در نظر گرفته می شود.
شما می‌توانید اطلاعات مربوط به پروژه خود را برای کارشناسان ما در دیجی قطعه ارسال کنید تا پس از انجام بررسی‌های موردنیاز برای شروع کار، سفارش شما در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت ممکن انجام ‌گیرد.