نوع محصول
محصولات ارسال فوری 7 محصول یافت شد
این محصولات در انبار موجود هستند و در سریع ترین زمان ارسال خواهند شد.
عنوان / سازنده
ویژگی‌ها
قیمت عملیات
عکس DG7801110R3682 دیجی قطعه
فست کانکتور فیبر نوری SC/APC
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس DG7801110P3683 دیجی قطعه
فست کانکتور فیبر نوری FC/APC
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس DG7801110I3684 دیجی قطعه
فست کانکتور فیبر نوری SC/UPC
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس DG7801110S3685 دیجی قطعه
آداپتور فیبر نوری نگزنس LC
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس DG7801110V3686 دیجی قطعه
آداپتور فیبر نوری نگزنس FC
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس FC-FC-ADAPTER دیجی قطعه
آداپتور FC - FC
سازنده: 3M
پکیج تایپ تبدیل از (انتهای آداپتور) تبدیل به (انتهای آداپتور) سیمپلکس/دوبلکس حالت نوع نصب اجزای محفظه مواد فرول رنگ
Bulk
Coupler
FC Receptacle
FC Receptacle
Simplex
Singlemode
Panel Mount, Bulkhead
Metal
Zirconia, Ceramic
Gray
استعلام از انبار
عکس LC-FC-ADAPTER دیجی قطعه
آداپتور FC نر به LC ماده
سازنده: Tripp Lite
پکیج تایپ تبدیل از (انتهای آداپتور) تبدیل به (انتهای آداپتور) حالت نوع نصب امکانات رنگ
Bulk
Adapter
FC Plug
LC Receptacle
Singlemode
Free Hanging (In-Line)
Dust Cap
Blue, Silver
استعلام از انبار

کانکتور فیبر نوری چیست

با افزایش تعداد کاربران و همچنین دستگاه های متصل به شبکه اینترنت و افزایش ترافیک، برای ارتقا سطح شبکه و سرعت، به مرور استفاده از اینترنت از طریق فیبر نوری رواج یافت. اتصال کابل فیبر نوری به دیگر سیستم ها باید از طریق کانکتور های فیبر نوری صورت گیرد؛ در واقع کانکتور فیبر نوری قطعه ای برای برقراری ارتباط کابل فیبر نوری با سایر ادوات نوری است. از کانکتور فیبر نوری برای شبکه های تلفن شهری و بین شهری، شبکه های کامپیوتری و همچنین اینترنت استفاده می کنند.

در مجموع، نزدیک به ۱۰۰ کانکتور فیبر نوری به بازار معرفی شده اند، اما تنها از تعداد محدودی از این کانکتور ها در اکثریت پروژه ها استفاده می‌شود. محدودی از این کانکتور ها هستند که در بیشتر پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً کانکتور هایی که ساده تر و ارزان تر بوده و افت کمتری دارند، با یکدیگر در رقابت هستند. بیشتر کانکتور های فیبر نوری از سه قسمت اصلی فرول که رشته فیبر نوری داخل آن قرار گرفته است، بدنه اصلی برای محفاظت از رشته فیبر نوری و کریمپ نگهدارنده، کاور یا بوت انتهایی تشکیل شده اند.

انواع کانکتور فیبر نوری 

از نظر سبک ساخت، کانکتور های فیبر نوری انواع مختلفی دارند. از میان آن ها، در ادامه به تعدادی کانکتور مخابراتی فیبر نوری که بیشتر از بقیه رایج هستند، اشاره شده است:

  • کانکتور فیبرنوری  SC
  • کانکتور فیبرنوری SMA 
  • کانکتور فیبرنوری LC
  • کانکتور فیبرنوری FC
  • کانکتور فیبرنوری ST 
  • کانکتور DIN
  • کانکتور  MU
  • کانکتور فیبرنوری E2000 
  • کانکتور MTP/MPO
  • کانکتور MT/RJ
  • کانکتور بیونیک
  • کانکتور سیستم های سازمانی
  • کانکتور رابط داده توزیع شده فیبر نوری

قیمت کانکتور فیبر نوری خوب

در خرید کانکتور فیبر نوری خیلی مهم است به مواردی که روی کیفیت انتقال تاثیر می گذارند، توجه کنید. تغییر مقادیر این فاکتور ها، تا حد زیادی می تواند روی قیمت کانکتور تاثیر بگذارد. یک کانکتور فیبر نوری خوب باید دارای شرایط زیر باشد:

  • افت پایین (Insertion Loss) داشته باشد.
  • میزان افت برگشتی (Return Loss) قابل قبول باشد.
  • امکان نصب و استفاده راحتی داشته باشد.
  • مقاومت آن در برابر عوامل محیطی بالا باشد.
  • قابلیت جابجایی بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ مرتبه را داشته باشد .
  • و از همه مهم تر، هزینه استفاده از آن پایین باشد.

خرید کانکتور فیبر نوری اورجینال

در زمان خرید کانکتور فیبر نوری آشنایی با انواع و همینطور مشخصات آن ها، می تواند به داشتن یک انتخاب درست و متناسب با نیاز های پروژه تان به شما کمک خواهد کرد. بد نیست اگر در مورد کانکتور های فیبر نوری و انواع آن ها اطلاعات کافی نداشتید، از کارشناسان ما در دیجی قطعه مشاوره تخصصی دریافت کنید. برای خرید کانکتور فیبر نوری، نظامی و انواع دیگر موجود در بازار و ثبت سفارش کافیست نام محصول را در فروشگاه جستجو کنید؛ در صورتی که محصول مورد نظر خود را در فروشگاه پیدا نکردید، می توانید مشخصات قطعات را از طریق لیست BOM در سایت ثبت کنید؛ در سریع ترین زمان ممکن تامین شده و به دست تان خواهد رسید.

گوشی رو بردار!

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تلفن پشتیبانی: ۵۸۱۴۹۹۹۹ ۰۲۱

پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه