جزئیات محصول
فیبر نوری - ماژول های ترنسیور

ماژول فرستنده گیرنده فیبر نوری M-SFP-SX/LC

1000BASE-SX MULTI-MODE SFP
  • سازنده Hirschmann
  • پارت نامبر M-SFP-SX-LC
  • Package Box
  • نوع کانکتور(رابط)
    Connector Type
    LC
  • Wavelength 850nm
  • کاربردها
    Applications
    Ethernet
  • نوع نصب
    Mounting Type
    Pluggable, SFP

قیمت براساس تعداد:
استعلام
توضیحات

Transceiver Module Ethernet - 850nm - LC Pluggable, SFP

محصولات مرتبط
پرداخت در محل دیجی قطعه پرداخت در محل
پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه پشتیبانی ۲۴ ساعته
اصالت کالای دیجی قطعه کالای با اصالت
پرداخت امن دیجی قطعه پرداخت امن
ارسال سریع دیجی قطعه ارسال سریع
گوشی رو بردار!

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تلفن پشتیبانی: ۲۸۴۲۲۱۱۰ ۰۲۱

پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه