بـرد ایـموبلایـزر ICU


برد ایموبلایزر، وسیله امنیتی الکترونیکی است که در خودروهای مدرن امروزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برد در وسیله نقلیه موتوری تعبیه شده وبا ارتباط مستقیم با ECU مانع از روشن شدن موتور می گردد، مگر‌اینکه کلید صحیح فرستنده موجود باشد.این امر سرقت وسایل نقلیه را کاهش می دهد.

بــرد کنترل موتور ECU


برد کنترل، مدارات الکترونیکی هستند که فرایند کنترل و تنظیم عملکردهای خودکار را در وسایل نقلیه به عهده می گیرند. برد کنترل موتور یا ECU سیستمی تعبیه شده در قسمت الکترونیک خودرو است که یک یا چند سیستم الکتریکی یا زیر سیستم را در یک وسیله نقلیه کنترل می کند. در واقع به یک ECU، برد کنترل الکترونیک گفته می شود که جزیی از هر سیستم مکاترونیکی خودرو می باشد و فقط برای کنترل موتور ساخته نشده است.برد کنترل، مدارات الکترونیکی هستند که فرایند کنترل و تنظیم عملکردهای خودکار را در وسایل نقلیه به عهده می گیرند. برد کنترل موتور یا ECU سیستمی تعبیه شده در قسمت الکترونیک خودرو است که یک یا چند سیستم الکتریکی یا زیر سیستم را در یک وسیله نقلیه کنترل می کند. در واقع به یک ECU، برد کنترل الکترونیک گفته می شود که جزیی از هر سیستم مکاترونیکی خودرو می باشد و فقط برای کنترل موتور ساخته نشده است.

بــرد کنترل ایـربـگ ACU


برد کنترل کننده ایربگ، سیستمی در خودرو است که به هنگام بروز حادثه و تصادف در اتومبیل وظیفه کنترل و باز کردن ایربگ ها برای ایمنی سرنشینان خودرو را برعهده دارد. اگر ضربه وارد شده به خودرو بیش از میزان تعیین شده باشد با فرمان برد کنترل یونیت، ایربگ باز می شود.

گوشی رو بردار!

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تلفن پشتیبانی: ۵۸۱۴۹۹۹۹ ۰۲۱

پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه