با حذف کامپوننت‌های گسسته تنظیم کننده ولتاژ ، IC به کاهش سطح PCB کمک می‌کند و عملکرد با چگالی بالا را ارائه می‌دهد.

راه‌حل‌های سنتی تغذیه به ده‌ها جز از disc های گسسته، طرح‌های پیچیده و با زمان پاسخ‌دهی ضعیف و عدم دقت، نیرو را به طور ناکارآمد تحویل می‌دهند.

فناوری IVR ثبت اختراع Empower با استفاده از یک IC واحد با بازده بیشتر و کاهش ۱۰ برابر در سطح PCB، ده‌ها جز disc گسسته را از بین می‌برد. نتیجه تحویل نیرو به سادگی، سرعت و دقت بی‌سابقه است.

بنابراین در اینجا EP7038، یک تنظیم کننده ولتاژ بسیار مجتمع (IVR) با عملکرد بالا با سه خروجی در کل ۱۰A ارائه شده است که امکان ادغام کامل ریل‌های ولتاژ چندگانه را در یک IC فراهم می‌کند.

این تکنولوژی یک جریان خروجی کل تا ۱۰A دارد که شامل دو خروجی ۴A و یک خروجی ۲A از یک دستگاه است. هر خروجی از ۰.۵۰ ولت تا ۱.۲۰ ولت با قابلیت تولید صفر مولفه گسسته قابل برنامه‌ریزی دارد.

با کارکرد از منبع ورودی ۱.۸ ولت، تنظیم کننده ولتاژ EP7038 امکان تبدیل ۲ مرحله‌ای با بهترین تراکم، کارایی، عملکرد گذرا، مقیاس‌گذاری ولتاژ پویا (DVS) را فراهم می‌کند.

تنظیم کننده ولتاژ EP7038 با ابعاد ۵ میلی‌متر در ۵ میلی‌متر در ۰.۷۵ میلی‌متر، یک تنظیم کننده ولتاژ کوچک یکپارچه (IVR) است و از یک پاسخ گذرا سریع برخوردار است. بدون نیاز به خازن‌های خارجی برای مرحله ۵۰۰ بار کامل بارگیری. همچنین یک موج خروجی در حالت ثابت کمتر از ۱۰ میلی‌ولت ارائه می‌دهد.

با تلفیق سه خروجی تنظیم شده، EP7038 دارای تراکم ۳ برابر با تعداد یک سوم اجزا است.

این برنامه‌ها شامل:

ماژول‌های گیرنده نوری

شبکه‌های ارتباطی و ارتباطات SoCs

پردازنده‌های هوش مصنوعی / یادگیری ماشین

سیستم‌های FPGA

این راه‌حل تراکم توان بالا با کاهش اندازه ۱۰ برابر و عملکرد بهتر ۱۰۰۰ برابر را فراهم می‌کند.

کنترل رابط I3C ،Power Good و پر سرعت را فعال کرده و اطلاعات دورسنجی را می‌خواند.

اکنون EP7038 را می‌توان از Empower Semiconductor تهیه کرد.