نوع محصول
محصولات ارسال فوری 5 محصول یافت شد
این محصولات در انبار موجود هستند و در سریع ترین زمان ارسال خواهند شد.
عنوان / سازنده
ویژگی‌ها
قیمت عملیات
عکس SU68AB-SFP-S.16.1-GREY-15KM-SU68AB دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SU68AB SFP S.16.1 GREY 15KM-SU68AB
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس SFP-1.25G-155-60KM دیجی قطعه
SFP-1.25G-155-60KM
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس PHP-DF-SFP-2.67G-10K دیجی قطعه
ماژول فیبر نوری SFP-2.67G-10
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس 2.488G-1.244G-1310nm-20Km-ClassB دیجی قطعه
2.488G/1.244G 1310nm 20Km Class B+
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
عکس 10G-OEO-converter-3R-Repeater دیجی قطعه
10G OEO converter 3R Repeater
سازنده: Unknown
استعلام از انبار
گوشی رو بردار!

کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و آماده پاسخگویی به سوالات شما می‌باشند.

تلفن پشتیبانی: ۵۸۱۴۹۹۹۹ ۰۲۱

پشتیبانی 24 ساعته دیجی قطعه