نمایشگاه اینوتکس 2021 ، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس، و با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود.

غرفه دیجی قطعه:

شرکت آروین فن آور ویرا در زمینه تامین و طراحی قطعات الکترونیکی، با بهره گیری از تجربه متخصصان این رشته سعی در برطرف نمودن محدودیت ها و همچنین سرعت بخشیدن به تولید داخل دارد. بخش مجازی غرفه دیجی قطعه، برای تمامی مخاطبین از سراسر جهان قابل استفاده و بهره برداری خواهد بود. منتظر دیدار شما در اینوتکس 2021 هستیم

معرفی اینوتکس:

در حالی که اینوتکس 2020 به صورت مجازی میزبان بیش از 400+ شرکت و استارتاپ و بیش از 20000+ بازدیدکننده ی آنلاین بود، اینوتکس 2021 این بار به شیوه ای جدید و نوآورانه و به صورت ترکیبی از بخش های حضوری و مجازی در فضایی باز واقع در ناحیه نوآوری پردیس برگزار خواهد شد.

برگزاری رویداد اینوتکس 2021 در فضایی باز و در ناحیه نوآوری پردیس، بخشی از برنامه ی طولانی مدت ما برای گسترش دامنه ی تاثیرگذاری این رویداد در سطح منطقه و بین الملل و نیز تبدیل شدن آن به یک رویداد فراموش نشدنی در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور خواهد بود.

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای حفظ سلامت مخاطبین این رویداد، اینوتکس 2021 در فضایی باز و با رعایت استانداردهای ویژه ای در طراحی پلان های نمایشگاهی و ساخت غرفه ها برگزار خواهد شد به گونه ای که بتوان حضور مخاطبان را در شرایط ایمن و با حفظ فاصله گذاری اجتماعی مقدور ساخت.

همچنین بخش مجازی اینوتکس نیز با تغییرات ویژه و امکانات جدید و گسترده، برای تمامی مخاطبین از سراسر جهان قابل استفاده و بهره-برداری خواهد بود.

زمان اینوتکس 2021 :

28 تا 31 اردیبهشت از ساعت 10 الی 18

بخش حضوری:

ایستگاه نوبنیاد، بزرگراه بابایی، آزادراه تهران ـ‌ پردیس ـ‌ خروجی اول بعد از عوارضی اصلی ـ بعد از دانشگاه آزاد پردیس ـ پارک فناوری پردیس

ایستگاه تهران‌پارس، اتوبان شهید یاسینی، آزادراه تهران ـ‌ پردیس، خروجی اول بعد از عوارضی اصلی ـ بعد از دانشگاه آزاد پردیس ـ پارک فناوری پردیس

بخش مجازی:

سایت اینوتکس به آدرس www.inotex.com یا اپلیکیشن مخصوص اینوتکس

برای بازدید مجازی از غرفه دیجی قطعه لطفا کلیک کنید.